Hakkımızda | Basında Biz


Akdeniz’deki en etkileyici turkuaz sahillerin yer aldığı Fethiye-Kalkan arası; deniz, kum ve güneşin yanında ziyaretçilerine farklı tatil olanakları da sunuyor...

FETHİYE

Akdeniz’deki en etkileyici türkuaz sahillerin yer aldığı Fethiye-Kalkan arası; deniz, kum ve güneşin yanında ziyaretçilerine farklı tatil olanakları da sunuyor

 


 

Yakın zamanlara kadar küçük bir kıyı kasabası olan Fethiye, turizmden ve tarımdan aldığı ekonomik güçle bambaşka bir yer oldu. Şimdilerde bina ve insan kalabalığının yanında araç çokluğuyla da büyük kentleri aratmıyor. Fethiye’nin insanı bunaltan keşmekeşinden sadece 8 kilometre mesafedeki yeryüzü cenneti Ölüdeniz ve çevresinde ise bambaşka duygular sizi bekliyor.
Lacivertten türkuaza dönen Akdeniz’in renkleri burada altın renkli kumsallarla kucaklaşıyor adeta. Ölüdeniz sahilini ikiye ayıran Kumburnu, doğanın insana armağan ettiği en güzel oluşumlarından biri. Kumburnu’nun bir tarafında kıpırtısız duran ve çam ağaçlarıyla gölgelenen küçük iç deniz, aynı zamanda Ölüdeniz adının sebebi. Yalnızca durgun suda yüzmeyi sevenler için değil kanoyla dolaşmak isteyenler için de hoş bir alternatif.

BELCEKIZ PLAJI
Kumburnu’nun diğer tarafında kesintisiz, iki kilometre boyunca uzanan Belcekız Plajı ise ülkemizin en güzel kumsallarından biri. Bar, restoran ve otel gibi işletmeler de hemen bu plajın arkasında sıralanıyor. Buradaki konaklama mekanları arasında Oyster Residence öne çıkıyor. Plajın hareketli ortamının yanıbaşında adeta bir vaha burası. Faralya’nın en saklı kıyısında yer alan Oyster Faralya ise tam bir inziva mekanı. Belcekız’daki en gözde restoran, Beyaz Yunus. Plajı boydan boya gören muhteşem manzarası bile burada olmak için yeterli.

BABADAĞ
Ölüdeniz’in arkasındaki heybetli Babadağ ise yamaç paraşütü ve trekking meraklılarının gözdesi. Burada yamaç paraşütü yaptıran birçok firma var, ancak risk taşıyan böylesi bir sporu işin ehli olanlarla yapmak gerekir.
Dünyanın sayılı yürüyüş rotalarından olan 509 kilometrelik Likya Yolu da Babadağ’ın yamaçlarından başlayıp, Antalya’ya kadar sürüyor. Hisarönü’nden başlayarak, Kirme Köyü, Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu üzerinden Yedi Burunlar’ı geçip Patara’ya kadar süren parkur, Likya Yolu’nun en keyifli bölümünü oluşturuyor. Tabii bu rota en az 3 günde yürünebilecek uzunlukta. Daha kısa yürüyüşü tercih edenler ise kesinlikle Kayaköy’den başlayıp Ölüdeniz’de son bulan ve 2 saat süren rotayı tercih etmeli.

KAYAKÖY
1922’deki mübadele nedeniyle terk edilen Kayaköy, yarı yıkık binlerce eviyle insana hüzün veriyor. Bugünkü haliyle bile etkileyici fotoğraflar veren Kayaköy’ün yaşam olan halini merak ediyor insan ister istemez.
Yamaca sıralanan ve içinde yaşam olmayan evlerin aksine, Kayaköy’ün ovasında hayat tüm canlılığıyla devam ediyor. Buraya canlılık veren en önemli mekan ise Kayaköy Sanat Kampı. Kayaköylü olan Mutlu ve Oğuz kardeşlerin işlettiği ve her şeyini elleriyle yaptıkları kampta fotoğraf, seramik, resim, ritim ve heykel dersleri veriliyor. www.kayasanat.com
 

KELEBEKLER VADİSİ
Fethiye’den bahsederken Kelebekler Vadisi’ni anlatmamak olmaz. Ölüdeniz’e 8 kilometre mesafede olan Kelebekler Vadisi’ne karayoluyla ulaşım yok; bu nedenle ya teknelerle ulaşıyorsunuz bu özel bölgeye ya da Faralya Köyü’ndeki oldukça dik ve biraz da cesaret gerektiren 45 dakikalık inişle... Vadide yerleşim yok. Burada ya çadırda ya da çardaklarda geceleme şansınız var. İki dik yamaç arasındaki vadi içeriye doğru daralarak ilerliyor. Vadinin sonuna yürürseniz küçük bir şelaleyi ve şansınız varsa Kaplan Kelebekleri’ni görebilirsiniz.

LETOON, XANTHOS VE PATARA
Fethiye’den Kalkan’a doğru devam eden yol boyunca Likya Birliği’nin önemli kentlerini görebilirsiniz. Birliğin üç önemli kenti olan Letoon, Xanthos ve Patara birbirine oldukça yakın kurulmuşlar. Tanrıların tanrısı Zeus’un biricik aşkı Tanrıça Leto adına kurulan Letoon ve kentlerini Persler’e teslim etmek yerine ateşe verecek kadar özgürlüğüne düşkün bir halkın şehri Xanthos, UNESCO’nun Dünya Mirası Listesi’nde yer alıyor.
Patara ise güneşin, ışığın ve aydınlığın tanrısı, müzik ve güzel sanatların koruyucusu Tanrı Apollon’un doğum yeri olarak biliniyor. Patara’da adına yapılan tapınaktan geriye pek bir şey kalmamış olsa da, o dönemlerin en önemli kehanet merkezi burasıydı.
Tüm dünyanın, en güzel plajlardan biri olarak kabul ettiği Patara Plajı 18 kilometre boyunca uzanıyor. Plajın hemen arkasında yer alan antik kent, yer yer kumulların istilasına uğramış olsa da hala görülmeye ve keşfedilmeye değer.

KALKAN
Patara’ya 17 kilometre mesafedeki Kalkan ise en sıcak günlerde bile insanı boğmayan havası ve adeta denize akan coğrafyasıyla son yıllarda iyiden iyiye keşfedildi. Tabii bunun farkında olan yalnızca bizler değiliz. Kalkan’ın ünü dünyaya yayılmış durumda. Özellikle İngilizler’in başı çektiği yoğun bir yabancı nüfus, bugün Kalkan’a yerleşmiş durumda. Bu durum en çok arazi sahiplerine ve inşaatçılara yaramış görünüyor. Kalkan’ın sırtını yasladığı dağlara doğru yayılan kentin neyse ki eski dokusunun bulunduğu bölüm korunabilmiş.
Eski bir Rum balıkçı köyü olan Kalkan’ın adı 1920’li yıllara kadar Kalamaki idi. O yıllardan geriye kalan köyün kilisesi bugün cami olarak kullanılıyor. Yine o yıllardan kalan cumbalı, begonvilli güzelim taş evler ise restoran, pansiyon veya hediyelik eşya dükkanlarına dönüştürülmüş. Kalkan’ın ruhunu yansıtan bu sokaklarda sıralanan tarihi evler, kıyıda Akdeniz’in laciverti ile buluşuyor. Kıyıya sıralanan restoranlar ise bu sokaklardakilerin devamı niteliğinde. Kalkan’da o kadar çok restoran var ki, buraya “Restoranlar Cumhuriyeti” demek yanlış olmaz. “Teras Kent” de doğru bir tanımlama olacaktır; çünkü kıyıya kadar olan eğimli bölgede bulunan her restoran ve pansiyonun mutlaka bir terası var.
Özellikle yemek yenecek mekanların çokluğu ve sunulan yemeklerin çeşitliliği Kalkan’ı lezzet konusunda bölgenin cazibe merkezi haline getirmiş. Sadece burada yaşayanlar ve tatil için burada bulunanlar değil, yakın çevrede bulunan Kaş ve Fethiye gibi yerleşimlerden de gelenler Kalkan’ın restoranlarını dolduruyor.
Gün içinde neredeyse boş olan Kalkan sokakları ve restoranları, akşam saatlerinde yerini kalabalığa bırakıyor. Mekanların bazıları lezzet konusunda o kadar ünlü olmuş ki rezervasyon yaptırmazsanız yer bulmak oldukça güçleşiyor.
Kalkan’da gerek konaklama, gerekse lezzet konusunda öne çıkan pek çok hoş alternatif var. Villa Mahal da bunlardan biri. Bir kartal yuvası gibi yamaca kurulu olan Villa Mahal’in özel havuzlu ve bahçeli odalarından günbatımını izlemek bir ayrıcalık. Özel plajı olan mekana Kalkan’dan ücretsiz olarak devamlı küçük bir tekne çalışıyor.
Kalkan’da öyle çok restoran ve kafe var ki; seçim yaparken zorlanmamak mümkün değil. Restoran sayısı konusunda ise çeşitli rivayetler var; aldığımız bilgilere göre 150-400 arasında olduğu söyleniyor. Ama şundan eminiz ki; bu restoranların pek çoğu Akdeniz’in türkuaz sahilleri gibi sürprizlerle dolu.


 

   
 
 KAYAKÖY SANAT KAMPI
SANATLA İÇ İÇE BİR TATİL HERŞEY DAHİL
Bir haftalık konaklama, üç öğün yemek, atölye çalışmaları ve malzemeleri, Ölüdeniz, Kelebekler Vadisi, Fethiye, St.Nicholas adası, Afkula Manastırı, Soğuksu, Darboğaz plajı, Akvaryum Koyu, Mavi Mağara, Gemiler koyu, Deve plajı, Kilim dokuma evleri, Ovacık, Hisarönü gezileri, rehberlik, jeep safari ara ulaşımlar, tekne gezisi (Kelebekler vadisine ve St. Nicholas adasına gidiş-dönüş) fiyata dahildir.

Detay için tıklayın

 
TatilDefteri.com "Öncelikle bilgiyi amaçlayan tek turizm portalı"
İl İl Türkiye | Ülke Rehberi | Oteller | Paket Turlar | Gezi Yazıları | Tur Rehberleri

© Sitede bulunan yazı ve fotoğraflar izinsiz kullanılamaz. Web Design Erol Sahin
Sitede 846 kişi Online
Tatildefteri, tatile çıkmadan uğramanız gereken tek adres, dünya, ülkeler atlası, AVRUPA İspanya, Barcelona, Madrid, İtalya, Roma, Venedik, İngiltere, Londra, Fransa, Paris , Çek Cumhuriyeti, Prag, Avusturya, Viyana , Hollanda, Amsterdam, Macaristan, Budapeşte, Malta, Finlandiya, İsveç, İskoçya, Danimarka,İsviçre, KUZEY AMERİKA, A.B.D., Amerika, Usa, New York, San Francisco, Los Angeles, Washington, Hawaii, GÜNEY AMERİKA, Brezilya,Rio De Janeiro, Küba, Havana, Arjantin, Peru, UZAK DOĞU, OKYANUSYA, Tayland, Bangkok, Avustralya, Sydney, Japonya, Tokyo, Kore, Seoul, Singapur, Endonezya, ORTA DOĞU, B. Arap Emirlikleri, Mısır, ASYA, Rusya, Moskova, Çin, Pekin, Hindistan, Nepal, GÜNEY AFRİKA, Güney Afrika,gizi gözülememiş piramitler, peri bacaları, çöller, antik kentler, antik şehirler, Salar de Uyumi, Bolivya, Bolivia, Ayers Kayalığı, Uluru Ayers Rock Australia, Giza Piramitleri, Mısır, Egypt, pyramid, Keops, kefren mikerinos, ramses, mumya, Amazon kıyıları, Güney Amerika, South America, Büyük Kanyon, Amerika, America, Grand Kanyon, Peribacaları, Kapadokya, Turkey, Türkiye, Göreme, Uçhisar, Ihlara vadisi, valley, Derinkuyu, gülhisar, ürgüp, avanos, petra, ürdün, jordan, Lut Gölü, Unesco ünya Kültürel Mirası Listesi, Machu Picchu, Peru, İnka, Cusco, Sagrada Familia, Barcelona, Barselona, İspanya, Spain, Kilise, Mimar, Antoni Gauidi, Sistine Şapeli , Roma, Rome, Italy, İtalya, Vatikan, Papa, Katolik, Michelango, Himalayalar, Nepal, Everest, Dağ, Mount, Zirve, Angkor Wat Tapınağı, Kamboçya, Cambodia, Venedik su kanalları, Venice, Sahra Çölü, Kuzey Afrika, Africa, West, Çin seddi, Çin, China, Victoria Şelalesi, Zambia, waterfall, Resif Bariyerleri, Belize, Tac Mahal, Hindistan, india, India, Maya Kalıntıları, Meksika, Mexico, Easter Adası, Güney Pasifik, Pasific, Paskalya Adası, Mu Camii, Mali, hakkında, foto galeri, kiliseler, festivaller, yazarlar, gezginler, atv safari turu, paintball turu, Abant turu, Sülüklügöl Turu, Ağva Turu, Sapanca, Kartepe, Safranbolu Turu, Assos Turu, Bozcaada Turu, Ayvalık Turu, Beypazarı Turu, iyonya turu, tire turu, çanakkale turu, şehitlik turu, edirne turu, bayram turları, ramazan bayramı, kurban bayramı turları, şeker bayramı turları, yurt dışı turları, uzak doğı turları, klimanjaro ekspedisyonu, Atina turu, selanik, kavala turu, yedigöller turu, kamp turu, çadır kampı, kapadokya turu, doğu anadolu turu, aladağ turu, bolu aladağ turu, amasmra turu, macahel turu, Doğu Karadeniz turu, Batı karadeniz turu, karadeniz turu, Nemrut Turu, Güneydoğu turu, yunanistan turu, Turizm acentaları, Arnika Turizm Doğa tarih kültür fotoğraf turları, Zambaktur, prontotour, prontotur, crntour, crn turizm, Gezievi, Kampateşi, Assos, bozcaada, gökçeada, safranbolu, amasra, afyon, güneydoğu, doğu anadolu, karadeniz, mardin, gaziantep, çanakkale, izmir, istanbul çevresi turlar, fotoğraf, photography of turkey, geziler, turizm, seyahat, rehberler, ömer kokal, erol şahin, edirne, sülüklügöl, abant, yedigöller, çanakkale, şehitlik, ufra, harran, tatvan, doğubeyazıt, ani harabeleri, kapadokya, cappadocia, fethiye, ölüdeniz, marmaris, bodrum, dalaman, diyarbakır, atlas jet, onur air, fly air, uçak biletleri, havayolu, tatil, ayder, kaçkarlar, ararat, aprı dağı, serindere, aytepe, menekşe yaylası, bergama, ayvalık, kaz dağları, cunda, ida, toroslar, aladağlar, gölcük, seben, bolu, sakarya, izmit, kocaeli, maşukiye, sapanca, istiklal caddesi,kartepeye, trekking turlar hakkında, kartepeye treking turlar hakkında detaylı, katılın, kayak bakımı nasil yapılır, kayak Bilgileri, kayak günübirlik turlar, kayak hakkında, kayak hakkında detaylı bilgi snowboard, kayak hakkında detaylı teknik bilgi, kayak, doğa yürüyüşleri, hakkında teknik bilgi, kayak malzeme, kayak malzeme satış, kayak malzemesi, kayak malzemesi nereden, kayak malzemesi nereden alınır, kayak merkezi, kayak, tur, tours, beyoğlu, eğlence, müzik, yöresel yemekler, gurme, medeniyetler, iran, suriye, ankara, merkezi hakkında detaylı bilgi, kayak merkezine günübirlik kayak, kayak merkezine tur yapanlar, kaz dağları, şeytan sofrası, ayvalık, bitkiler, Antik kentler, Dünyanın yedi harikası, yedi yeni harikası, Roma kolezyum, Paskalya Adası, Aachen, Addis Ababa,Akdamar, Akhisar,Alexandria,Amman,Amsterdam,Angkor,Antakya,Antioch,Antwerp,Arles,Assisi,Athens,Augsburg, Avebury,Avignon,Avila,Axum,Ayutthaya,Badrinath,Bagan,Bangkok,Bath,Bergama,Berlin,Bethlehem,Bodhgaya,Brussels,Budapest,Bukhara,Caen,Cairo,Cappadocia,Capernaum,Casablanca,Cefalu,Cologne,Cordoba,Corinth,Crete,Delphi,Dublin,Durham,Ephesus,Fes,Haifa,Istanbul,Izmir,Jerash,Jerusalem,Kamakura,Karbala,Konya,Krakow,Kyoto,Lalibela,Leiden,Lisbon,London,Los Angeles,Lourdes,Lumbini,Luxor,Lyon,Madaba,Madrid,Marrakesh,Mecca,Medina,Medjugorje,Milan,Monreale,Moscow,Moulay Idriss,Mount Athos,Mount Fuji Mount Nebo,Mykonos,Najaf,Nara,Narbonne,Naxos,Nazareth,New Orleans,New York City,Nikko,Oaxaca,Oxford,Palermo,Paris,Pergamum,Petra,Philippi,Plzen,Puebla,Rangoon,Ravenna,Reykjavik,Rome,San Francisco,Santiago,Santorini,Sardis,Seattle, Sedona,Segovia,Seville,Siena,St. Petersburg,Sukothai,Tarsus,Thessaloniki,Thyatira,Tokyo,Toledo, Tomar, Tours, Trier,Varanasi, Vatican City, Venice, Vezelay, Vienna, Vrindavan, Washington, D.C., Whitby, Wittenberg,Worms, Yangon, Yamunotri,York, Türkiye gezi, tatil, otel, turlar, TURLAR, turizm rehberi. Turizm, travel, Türkiye gezi ve tatil rehberi. Onur Air Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti.Ekonomik ve ucuz ucak bileti, merkezleri hava durumu, kayak merkezlerindeki pistler hakkında, kayak merkezlerine turlar, kayak okulları, kayak otelleri, kayak pistleri hakkında detaylı bilgi, kayak satış, kayak snowboard malazemesi satıp, kayak snowboard malzemesi nasıl alınır, kayak snowboard malzemesi satan, kayak snowboard nerede, kayak snowboard nerede satılır, eclipse tour, güneş tutulması, konya, mevlana, kayak snowboard turları, kayak turları, kayak turlarımız, kayak turu, kayak üyeleri, kayak ve, kayak ve snowboard, kayak ve snowboard hakkında, kayak ve snowboard malzemesi nereden, kayak ve snowboard merkezi, e-kart, arka plan, ekran koruyucu, flash oyunlar, arkadaşına gönderebileceğiniz sizin için seçtiğimiz ekartlar, Bozcaada Liman, Safranbolu evleri, Pamukkale Lahitler, Kapadokya Peribacaları, Yedigöller Yapraklar, Bozcaada sokaklar, Doğanbey Köyü, Kuşlar, Gökçeada Evi, Kelebekler Vadisi, Assos İskele, güneş, deniz, liman, Cunda Adası, Düşlediğin yerde ol ekran koruyucu, screen saver, sizin içn,in seçtiğimiz arka planlar, wallpapers, Yedigöller 1024x768, 800x600, Tepeköy, Doğanbey, Hasankeyf, Ayvalık, Akdamar adası, Afrodisias, Bafa gölü, kayak ve snowboard merkezlerine, kayak ve snowboard merkezlerine lux, kayak ve snowboard merkezlerine ulaşım, kayak ve snowboard okulları, snowboard turları, kayakmerkezleri hakkında detaylı bilgi, Türkiye, türkiye haritasi, türkiye haritası, gezi tatil, gezi tatil rehberi, istanbul, antalya, ankara, izmir, bodrum, gezi, tatil, otel, motel, pansiyon, paintball, rafting, trekking, scuba, binicilik, yemek, yemek tarifleri, otel rezervasyon, otel rehberi, yurtiçi turlar, yurtdışı turlar, mavi yolculuk, haftasonu gezileri, oto kiralama, gurme, golf, yamaç paraşütü, karting, sinema, tiyatro, konser, fuar, party, parti, konsolos, konsolosluk, konsolosluklar, vize, vize bilgileri, pasaport, Onur Air uçak bileti, Yurtiçi yurtdışı ucuz ve ekonomik ucak bileti, Onur Air uçak bileti, Yurtiçi ve yurtdışı ucuz ekonomik ucak, Onur Air uçak, ucuz ve ekonomik ucak, konaklamalı turlarımız başladı, lux otobuslerle ulaşım imkanı, mağazalar, malzmesi nereden alınır diyorsaniz, malzemesi satan, malzemesi satan magazalarini sitemizde, malzemesi satanlar, malzemesi.sitemizde 2. el kayak ve, mekezindeki, mekezindeki hava durumu, merkezi, merkezi hakkında detaylı bilgi, merkezindeki kar, merkezindeki kar kalınlığı kartalkaya, merkezindeki kayak ve snowboard, merkezindeki pist uzunluğu, merkezine günübirlik günübirlik kayak, merkezine günübirlik kayak turları, merkezine günübirlik kayak ve snowboard, merkezine uçak ile, merkezlerindeki oteller hakkında, merkezlerine günübirlik bayram turları, merkezlerine turlar düzenlemekteyiz, mutlaka katılın, nerede kayak, nerede kayak yaparim, nerede kayak yapılır, nereyemi, nereyemi tabiiki kartalkaya ya, okullarının toplam pist uzunluğu, okullari hakkında detaylı, okullari hakkında detaylı bilgi, okulu hakkında bilgi, olan, olarak tum kayak merkezlerine turlar, olup kokartlı turist rehberleri, türsab, arkadaşlıklar kurabilir kayak ve, otobuslerle ulaşım imkanı, öğretiyor, paladöken kayak merkezi hakkında, palandöken, palandöken kayak, palandöken kayak merkezine, palandöken kayak merkezine günübirlik, palandöken kayak merkzinin toplam pist, palandöken kayak ve snowboard, palandöken kayak ve snowboard merkezi, palandökene, palandökene günübirlikturlar, palandökene her, palandökene her haftasonu ucak, pamporovo, pazar pazartesi 1 gece, pazar pazartesi 1 gece konaklamalı, özel, bayram turu, suriye turu, kapadokya turu, pamukkale turu, güneydoğu turu, iyonya turu, kuzey ege turu, şam, hama, halep, plymra antik kenti, tire, birgi, baga gölü, kariene, efes, ephesus, heraklia, ayvaliık, doğa turları, DOĞA TURLARI, Günübirlik tur, Haftasonu turu, Abant, Günübirlik, trekking, konya, şeb-i aruz, şeb-i arus, mevlana, aladağ, pisti nerede?, pistler kayak pistleri, saatleri, saklıkent, saklıkent kayak, saklıkent kayak merkezi hakkında, saklıkent kayak merkezine, ömer kokal, sinan ercan, irfan tanrıverdi, ibrahim tanrıverdi, yelda baler, çetin güney, gezi yazıları, gezi makaleleri, yol notları, saklıkent kayak merkezine kayak ve, saklıkent kayak ve snowboard merkezi, saklıkente, saklıkente günübirlik turlar, salomon kayak, sarıkamış, sarıkamış kayak merkezi, sarıkamış kayak merkezi hakkında, sarıkamış kayak merkezine günübirlik, satılır, satıs, satış, sitemizde bulabilirsiniz, sitemizi ziyaret edin, snowboard bakimi nasil yapilir, snowboard hakkında detaylı bilgi, snowboard hakkında detaylı teknik, snowboard hakkında detaylı teknik bilgi, snowboard hakkında teknik bilgi, snowboard kayak, snowboard kayak snowboard turları, snowboard malazemesi satıp, snowboard malzemesi hakkında detaylı, malzemesi satan magazalarini, snowboard malzenme satış, snowboard malzenme satiş, snowboard merkezi hakkında detaylı, snowboard merkezine uçak ile, snowboard nasıl, snowboard okullarının toplam pist, snowboard okullari hakkında detaylı, snowboard okulu kısa surede, okulu kısa surede snowboard, snowboard oteli hakkında detaylı bilgi, snowboard öğretiyor, snowboard pisti nerede?, snowboard satıs, snowboard turları, snowboard turu, Snowboard ve Kayak için Günübirlik ve Yatılı Turlar, Snowboard ve Kayakçılar için Günübirlik ve Yatılı Turlar, snowboard wind surf, sörf öğrenmeye gidiyoruz, spor, su kayağı, su sporları hakkında detaylı bilgi, tabiiki kartalkaya ya, treking turlar hakkında detaylı bilgi, treking turlarımız treking trekking, trekking, tur, turkiyedeki, turkiyedeki kayak pistleri hakkında, turkiyedeki kayak ve, turkiyedeki kayak ve snowboard, turkiyenin her tarafından kayak, turlar, turları, turlarımız treking trekking, turlarımızı da yakında başlayacağına, turlarımiz başladı, türkiyedeki tüm, türkiyedeki tüm kayak snowboard, türkiyedeki tüm kayak ve, türkiyedeki tüm ve snowboard merkezlerine ulaşim imkani, ve snowboard okullari, ve snowboard turları, ve yatili, veren site, en çok hit alan turizm sitesi, İstiklal caddesi İstanbul Türkiye, Doğa, Tarih, Fotoğraf, Kültür Turları, Haftasonu Konaklamalı turlar, Safranbolu evleri, Amasra, Safranbolu turu, Kaz dağları, Ayvalık, Cunda, Assos, Truva, Kuzey Ege turu, arnika, outdoor, doğa turları, turizm, tour, alternatif, trekking, güneydoğu, doğu, karya, likya, karadeniz, transkaçkar, transkackar, gökçeada, gokceada, edirne, afyon, frig vadisi, ağrı, agri, dağ, dag, dagcilik, dağcılık, climbing, Beypazarı, Fethiye, Antalya, Turlar Fotoğraflar, Gezilerin Ardından, photography, günübirlik, haftasonu, kapadokya, sanat, kamp, assos, bozcaada, gökçeada, ağrı, agri, dağ, dag, dagcilik, dağcılık, climbing, Beypazarı, Fethiye, Antalya, Turlar Fotoğraflar, haftasonu, kapadokya, rafting, travel, turkey, türkiye, seyahat, heyecan, tur, gezi, macera, paintball, ya 35 km, yagar, yağar, yapanlar, yapılır, yatili, yedigöller, ziyaret, ziyaret edin, güneydoğu ya en çok tur yapan arnika turizm, kentten kaçış planları, arama, www.arnika.com.tr dünyanın en çok ziyaret edilen turizm sitelerinden biridir. tatildefteri.com bir Erol Şahin projesidir, Tasarım kodlama Orçun Sezer, aspx, asp.net, tatil arkadaşı, tatil takvimi, sohbet, ekart, e-kart, arkaplan, türkçe, müzik, oyun, ets tur, jolly, hey travel trens, prontotur, arnika, kamp ateşi, gezievi, patikatur, deep nature, deepnature, folklorik, ogzala, geziciyak, metro, ulusoy, varan, uçak biletleri, onur air, atlas jet, pegasus, thy, tatil, deniz, kum, güneş, dağcılık, kamp, çadır, assos, belek, tekirova, olimpos, marmaris, dalyan, köyceğiz, kaş, kefken, fethiye, kalkan, patara, çeşme, foça, didim, kuşadası, sinop, trabzon, artvin, yaylalar, rize, ayder yaylası, urfa, nemrut, adıyaman, bosna, italya, ispanya, roma, paris, fransa, maldiv, dubai, selanik, kavala, yunanistan, otel, otel ara, bölgelere göre otel, otel rezervasyon, marina, dalış turları, pansiyon, butik otel, hotel, çadır, çadır konaklama, mat, uyku tulumu, mavi yolculuk, ayder yaylası, çat, pokut, istanbul, ankara,30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI TURLARI izmir, antalya, muğla, konya, diyarbakır, trabzon, rize, maçka, giresun, ordu, hatay, adana, adıyaman, urfa, halfeti, kamp alanında uzaman kadrosuyla www.kampatesi.com ziyaret edin,Felsefe'nin beşiğinde bir haftasonu, Athena Tağınağı, Liman, Behramkale köyü , Ayazma Plajı, Polente Feneri, Rüzgar Gülleri, Ada sokakları ve Şarap , Tepeköy, Dereköy, Zeytinli, Bademli, Eski Rum köyleri ve deniz keyfi , Antik Kentleri, tekne turları ve yanartaş'taki gün batımıyla Olimpos'ta unutamayacağız anılar sizi bekliyor. Eski rum evleri ile tarihi, Şeytan Sofrası ile doğayı, Cunda Adsı ile denizi yaşamak için Ayvalık'da bir hafta sonu, İnce, sazlı, nazlı, küçük, büyük, derin, serin birbirinden değişik yedi göl bizi bekliyor, Çadırlı Kamp, Dünyanın 2. derinlikteki kanyonu, Abana , Adana , Afyon , Ahlat , Akdamar , Aksaray , Alacahöyük , Alanya ve Side , Amasra , Amasya , Anamur , Ani , Ankara , Anıt Kabir , Ankarada Anadolu Medeniyetleri Müzesi , Antakya , Antakya müze, Antalya , Termessos , Perge , Artvin , Assos , Ayvalik, Ballıca Mağarası , Balıkesir , Bergama , Birecik , Bitlis , Bodrum, Boğazkale , Boyabat , Bursa , Çanakkale, Çayeli, Cappadocia - içinde özel galeriler kiliseler ve şehirler var , Çorum , Dalyan , Didyma, Divriği, Diyarbakiır , Doğubeyazit , Edirne , Efes , Erzincan, Eğirdir, Erzurum , Eskişehir , Fethiye, Gaziantep, Göreme, Harran , Hasankeyf , Ihlara, Inebolu , Isparta, Istanbul 1 , Istanbul 2 , Istanbul 3 , Istanbul Levent, Istanbul Yedinci Tepe, Istanbul Pera , Istanbul dolaşı , Istanbul Üsküdar , Istanbul Boğazı , Istanbul Aya Sofia , Istanbul Kariye Müzesi , Istanbul Top Kapı Saray , Istanbul Arkeoloji Müzesi , Istanbul Çinili Kösk Müzesi , Istanbul Asker ve Deniz Müzesi , Istanbul Dolmabahçe Saray , Türk ve Islam Eserleri Müzesi , Izmir, Izmit, Iznik, Kahramanmaraş , Karaman, , Kars, Ani ve Hopa ile , Kaş ve Patara , Kasaba, Kastamonu, Kayseri, Knidos , Konya , Kütahya, Malatya, Mardin , Mersin , Midyat , Milas, Miletus ve Priene, Muğla , Muş , Mustafapasha, Niğde , Niksar, Ordu, Ortahisar , Pamukkale, Hierapolis ve Aphrodisias ile , Samsun , Ş;anlıurfa , Sardis / Sart, Selşuk , Siirt , Silifke, Sinop , Sivas , Tarsus , Taşköprü ve Kale Kapı , Tekkiraz ve Akkuş, Tercan, Tire , Tokat , Trabzon, Turhal ve Zile, Uçhisar , Ünye , Urfa , Ürgüp, Üsküdar , Van , Yalvaç and Antioch Pisidian , Yazılıkaya , Zile ve Turhal

 

Hotel Caria

1990 yılından beri 20 odası ve 56 kişilik yatak kapasitesiyle Muğla, Dalyan'da hizmet vermekte olan otel, İztuzu Plajı'nı Köyceğiz Gölü'ne bağlayan kanalın hemen yanında olup, teras ve odalarında muhteşem Kral Mezarları ve kanal manzarası hakimdir.
www.hotelcaria.com

4.Fethiye Kültür Sanat Festivali
02-07 Mayıs 2011
FETAV - Fethiye Turizm Tanıtım Kültür Çevre ve Eğitim Vakfı'nın düzenlediği bu festival hakkında detaylı bilgiyi web sitesinden alabilisiniz.
www.fethiyefestival.com
turistikalanlar

 - Abant
 - Adatepe
 - Ağva
 - Assos
 - Bodrum
 - Bozcaada
 - Beypazarı
 - Fethiye
 - Kapadokya
 - Kartalkaya
 - Kartepe
 - Kaz Dağları
 - Mudurnu
 - Palandöken
 - Olimpos
 - Safranbolu
 - Uludağ
 - Yedigöller